tour guide intekpolska

Tour guide jako system głosowy

Jeżeli jeszcze nie miałeś okazji poznać nowoczesnych urządzeń jakimi są systemy tour guide to czas, abyś mógł coś o nich usłyszeć.

Zachęcamy do zaznajomienia się z przenośnymi i stacjonarnymi systemami urządzeń do radiowej transmisji  głosowej zwanymi Tour Guide System.
Tour Audio Guide czyli kilka najważniejszych informacji o tym urządzeniu, który zachęci Cię do jego zakupu: Po pierwsze jest to innowacyjny sprzęt do oprowadzania nie tylko turystów ale przede wszystkim ich po muzeach, zamkach, jaskiniach  innych miejscach w których potrzebny jest przewodnik..

Tour Guide to innowacyjne, przenośne urządzenie które służy do radiowej komunikacji, nazywane także radioprzewodnikiem. Narzędzie audio guide zostało stworzone w taki sposób, by pomagać w codziennej pracy przewodnikom turystycznym, tłumaczom, a także prezenterom.

Komplety tourguide używa się w turystyce, na kongresach czy instruktażach. Używając Tour Guide podwyższamy luksus komunikacji międzyosobowej, a wasza dotychczasowa praca zmieni swój charakter stając się łatwiejszą.

Tour Audio Guide przeznaczony do oprowadzania składa się z nadajnika oraz mikrofonu ponadto z odbiorników wraz ze słuchawkami. Tour Audio Guide to systemy bardzo proste w obsłudze, należy wpiąć słuchawkę do urządzenia, włączyć je i od razu każdy uczestnik wycieczki może doświadczyć miłego zwiedzania. Jeżeli chodzi o przeznaczenie narzędzia jakim jest tourguide, jest ich mnóstwo i co jakiś czas nasi klienci podrzucają nam nowe jeszcze ciekawsze rozwiązania.
Sprzęt Tour Guide mieści się w poręcznej walizce, która może pełnić funkcję – ładowarki. Nie usuwając akumulatorów z poszczególnych urządzeń, wkładając je do pojemnika, dokonujemy ich automatycznego ładowania. Dzięki czemu nasze urządzenie działa cały czas, bez najmniejszego problemu.

Jesteś zainteresowany tym systemem zapraszamy do obejrzenia filmu, przedstawiającego jego zalety:


Poniżej przedstawiamy kilka ciekawych rozwiązań  od firmy intekpolska, która zajmuje się sprzedażą tych systemów:

tour guide - intekpolska

tour guide – intekpolska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *